Portugali – Francë, ndeshja shkon në vazhdime

22:51 | 10 Korrik 2016

Finalja e Kampionatit Evropian 2016 ndërmjet Portugalisë dhe Francës ka shkuar në vazhdime.

90 minuta lojë në stadiumin Stade de France nuk ishin të mjaftueshëm për të vendosur kampionin e ri të Evropës. Edhe pse francezët u përpoqën vazhdimisht për të shënuar përmes sulmuesit Antoine Griezmann, i cili kishte dy mundësi të mira me kokë, dhe yllit të Arsenalit, Olivier Giroud, koha e rregullt e lojës përfundoi pa gola, shkruan portali arbresh.info.

Shikoni shanset më të mira brenda ndeshjes:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara