Portugali – Francë, lëndohet Cristiano Ronaldo (Foto)

21:21 | 10 Korrik 2016

Në finalen e Kampionatit Evropian 2016 ndërmjet Portugalisë dhe Francës, supyerlli Cristiano Ronaldo është lënduar.

Një ndërhyrje e ashpër nga Dimitri Payet la të shtrirë për disa minuta sulmuesin 31-vjeçar të Real Madridit. Megjithatë, ylli i gjigantit spanjoll u kthye sërish në fushë por situata e tij u përkeqësua edhe më pas, shkruan portali arbresh.info.

 

CnBs7KlXYAAGIrB CnBtQMlWcAATEyl CnBtSnAWEAENAzd CnBtYyTWgAA2nqF CnBtYyiWcAEt6IPCnBscE3WYAERK6y CnBsbE1WgAAk0Ei

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara