Portugali – Francë, largohet nga fusha Ronaldo (Video/Foto)

21:30 | 10 Korrik 2016

Superylli Cristiano Ronaldo është detyruar të largohet nga fusha në finalen e Kampionatit Evropian që është duke u zhvilluar ndërmjet Portugalisë dhe Francës.

Një ndërhyrje e ashpër nga Dimitri Payet detyroi sulmuesin e Real Madridit të largohet me lot në sy nga stadiumi Stade de Francë. 31-vjeçari është zëvendësuar nga Ricardo Quaresma, shkruan portali arbresh.info.

CnBuzDmWgAAlllV CnBuzHoXYAA8iEX CnBtYyiWcAEt6IP
CnBvLUcWYAAmOMo CnBvIsFXgAALVV2 CnBu_zOW8AUEqme

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara