Përfundon pjesa e parë baras ndërmjet Kosovës U21 dhe Andorrës U21

21:10 | 8 Qershor 2021

Kosova U21 dhe Andorra U21 janë duke u përballur në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian.

Kosova U21 ka mirëpritur kundërshtarin e parë, Kombëtaren e Andorrës në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2020” të grupmoshave U21, shkruan lajmi.net.

“Dardanët” nuk arritën të gjejnë portën e kundërshtarit në stadiumin “Fadil Vokrri”, megjithatë gjithçka mbetet e hapur për pjesën e dytë.

As Andorra nuk rrezikoi dhe nuk pati shumë raste.

Rezultati i pjesës së parë, Kosova U21 0–0 Andorra U21.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara