Pas pak fillon shitja e biletave për ndeshjen Kosovë – Danimarkë

12:25 | 28 Nëntor 2021

Të dielën do të dalin në shitje biletat për ndeshjen që Kosova e zhvillon ndaj Danimarkës në kuadër të parakualifikimeve për “FIBA Eurobasket 2025”.

Ndeshaj do të zhvillohet sonte nga ora 19:00, në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë.

Dhe, biletat për këtë ndeshje do të dalin në shitje tri orë para fillimit të ndeshjes, në ora 16:00.

Ato pritet të kushtojnë nga 3 euro, teksa mund të blihen para “New Born”-it në Prishtinë./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara