Pa gola – Kroacia e Maroku ndahen në paqe

13:01 | 23 Nëntor 2022

Ka përfunduar pa fitues ndeshja mes Marokut dhe Kroacisë.

Kombëtarja nënkampione e botës, Kroacia nuk arriti më shumë sesa një barazim pa gola në ndeshjen kundër Marokut.

Ndeshja mes Marokut dhe Kroacisë ishte një ndeshje mjaft e balancuar.

Me barazimin pa gola, dy kombëtaret e grupit F tashmë shkojnë në kuotën e një pike.

Në të njëjtin grup luajnë edhe Belgjika e Kanadaja, kombëtare të cilat përballen sonte me fillim nga ora 21:00.

Shpërndaje në rrjete sociale