Ndërrohet busti i shumë përqeshur i Ronaldos

17:50 | 18 Qershor 2018

Një bust tejet i përqeshur i Cristiano Ronaldos është zëvendësuar nga një tjetër lloj i ri dhe përmirësuar.

Kapiteni portugez kohë më parë ishte nderuar me bust në Aerportortin Madeira në vendlindjen e tij.

Megjithatë, ai bust u përqesh shumë nga përdoruesit e Twitterit, të cilët e kanë krahasuar atë me shoferin e Formula 1 David Coulthard, shefin e emisionit televiziv britanik Art Attack dhe madje edhe me sulmuesin e Sunderland, Niall Quinn.

Ai bust është zëvendësuar tani me një bust më serioz.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara