Milan ‘godet’ në mekrato, e transferon këtë super-talent (FOTO)

16:31 | 12 Shtator 2017

Milan vazhdon të mendojë për përforcime në mënyrë që ta formojë një skuadër kompakte e cilado të konkurronte denjësisht në Serie A dhe në Ligën e Kampionëve, përcjellë arbresh.info.

Klubi kuq e zi së fundmi ka shfaqur interesim për 16-vjeçarin e Clube Nautico di Recife, Lucas Ramalho.

Sporting Lisbona gjithashtu është duke shfaqur interesim të jashtëzakonshëm për shërbimet e tij. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara