Messi, Neymar dhe në fund e finalizon Mbappe, PSG në epërsi ndaj Man City

22:12 | 24 Nëntor 2021

Paris Saint-Germain ka shënuar gol kundër Manchester City në ndeshje e cila është në kuadër të Ligës së Kampioneve.

Një aksion shumë  i bukur i ndërtuar nga 3-sha e sulmit të Paris Saint-Germain.

Autor i golit ishte Kylian Mbappe i cili shënojë gol në minutën e 50të të ndeshje.

Për më shumë shikoni golin: Video

Rezultati momental është 0-1. /arbresh.info/

Lajmet më të lexuara