Manchester City vs West Ham United, formacionet

13:38 | 27 Shkurt 2021

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester City dhe West Ham United.

Pep Guardiola synon që me të tijtë të vazhdojë me ecurinë mbresëlënëse prej 19 fitore me radhë në të gjitha garat dhe t’i afrohet edhe më shumë titullit të Premierligës.

Manchester City:

West Ham United:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara