Man Utd beson se do vazhdojnë kontratën me yllin

13:22 | 26 Shkurt 2021

Djajtë e Kuq duan marrëveshje të re për mesfushorin Paul Pogba, shkruan Goal.

Manchester United ka besim se ata mund ta bëjnë Pogban të nënshkruajë një kontratë të re, transmeton arbresh.info.

Fituesi i Kupës së Botës ka kontratë me Manchester United deri në vitin 2022 dhe është lidhur me një lëvizje diku tjetër, por po bëhen përpjekje në Old Trafford për të vendosur një zgjatje të kontratës./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara