Lukaku qëndron tek Interi

16:02 | 10 Qershor 2021

Lojtari i Interit do të qëndroje klubi edhe pse është lajmëruar se do të largohet.

Agjenti i 28-vjeçarit, në intervistë tek Skysport la thënë se lukaku është i kënaqur tek Interi.

“Romelu është i lumtur në Inter, ai ka një kontratë, pa asnjë problem” ka thënë agjenti i lojtarit.

Është përfolur për një largim, por siç shihet nuk do të largohet.

Klubet të interesuar për kartonin e belgut kanë qenë Chelsea, Manchester City dhe Juventusi.

 

Belgu në sezonin 2020/21 është paraqitur në 44 ndeshje ku edhe ka shënuar 40 gola./arbresh.info/

 


 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara