Liria ua siguron të gjitha biletat tifozëve për barazhin ndaj Ferizajt

17:54 | 2 Qershor 2023

KF Liria ka njoftuar se ka siguruar të gjitha biletat për tifozët e saj për ndeshjen e barazhit të dielën me Ferizajn.

Prizrenasit të dielën do të zhvillojnë ndeshjen më të rëndësishme të sezonit, ku do të vendoset për fatin e sezonit të ardhshëm.

Fituesi nga kjo përballje do të sigurojë pjesëmarrjen në Superligën e Kosovës për sezonin e ardhshëm.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Zahir Pajaziti” të Podujevës.

Liria në këtë ndeshje do të jetë në cilësinë e mysafires, andaj do t’i takojë tribuna jugore e stadiumit, teksa tifogrupi i tyre, “Arpagjik’t”, kanë paralajmëruar udhëtim masiv drejt Podujevës dhe një atmosferë fantastike, ashtu siç bënë në gjysmëfinalen e barazhit ndaj Ulpianës./Arbresh.info