Ky është lajmi më i keq i vitit për tifozët e Barcelonës (FOTO)

13:27 | 31 Korrik 2017

Ditët e fundit është folur për një largim të mundshëm të Neymarit nga Barcelona.

Mësohet se futbollisti brazilian do të kalojë te gjiganti francez Paris Saint Germain për 222 milionë euro.

Raportohet se Neymar mund të udhëtojë në Doha që të bisedoj me sheikun Al-Khelaifi Nesser dhe të kryej testet mjekësore.

Neymar së bashku me babain e tij tashmë është nisur drejt Katarit për kontratën e re. /Arbresh.info

Neymar niset për Katar për të përfunduar testet mjekësore me PSG-në (Foto)