Kupa e Kosovës, Caktohen gjyqtarët e ndeshjeve të 1/8 së finales

18:13 | 3 Shkurt 2023

Futbolli kosovar do të rikthehet këtë fundjavë me pjesën e dytë të edicionit.

Në fakt, ndeshjet e Kupës së Kosovës do ta rikthejnë futbollin e këtushëm.

Katër ndeshje të kësaj faze do të zhvillohen të shtunën, kurse katër tjera të dielën.

Federata e Futbollit e Kosovës ka zbuluar tashmë edhe emrat e zyrtarëve të këtyre ndeshjeve.

Orari, vendi dhe gjytarët e ndeshjeve të 1/8 e finales: