Kosova U21 në epërsi kundër Andorrës

20:30 | 13 Tetor 2020

Kosova U21 ka kaluar në epërsi kundër Andorrës U21 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Skuadra e të rinjve kosovarë ishin duke e dominuar këtë takim që nga fillimi por që goli erdhi në minutën e 62-të me anë të Mirlind Dakut.

Ky është goli i 11-të për Dakun në të gjitha garat dhe duket se sulmuesi i ri kosovar është duke kaluar nëpër një superformë. /GazetaExpress/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara