Google ADS

Këto janë dy ndeshjet e sotme në Serie A

15:24 | 22 Dhjetor 2020

Serie A vjen sonte me dy ndeshje në program në kuadër të javës së 14-të, shkruan Gazeta inFokus.

Crotone pret Parmen me fillim nga ora 18:30, kurse ndeshja e dytë është ajo mes Juventusit dhe Fiorentinës në ora 21:00.

Me 27 pikë ‘Zonja e Vjetër’ aktualisht gjendet në pozitën e tretë, kurse Fiorentina në të 16-tin me 12 sosh.

Shpërndaje në rrjete sociale