Katër lojtarë kthehen në stërvitje te Madridi

16:15 | 27 Shkurt 2021

Marcelo, Valverde, Odriozola dhe Rodrygo kanë gëzuar Real Madridin.

Të katërtit kanë lënë prapa shqetësimet dhe janë rikthyer në stërvitje të shtunën me grupin në Valdebebas.

A do mund të jenë të gatshëm për Zinedine Zidane për sfidën e së hënës, që Real Madridi do ta zhvillojë në Di Stefano me Real Sociedadin.

Dani Carvajal, Sergio Ramos, Eden Hazard, Karim Benzema dhe Eder Militao vazhdojnë të jenë të dëmtuar.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara