Karius shpreson të kthehet në Liverpool

11:44 | 5 Tetor 2019

Portieri gjerman, Loris Karius, shpreson të kthehet në Liverpool.

Ai beson se mund të luajë për klubin anglez pasi ta përfundojë mandatin e huazimit në Besiktas, shkruan Goal.

Skuadra angleze mund ta mbajë për një kohë të gjatë futbollistin në fjalë dukë i ofruar një shumë prej tetë milionë eurosh.

Mirëpo as lojtari dhe as klubi nuk janë të prirë që të nënshkruajnë një marrëveshje të re.

Shpërndaje në rrjete sociale