Kampionati Evropian 2016, ceremonia e mbylljes (Foto)

20:59 | 10 Korrik 2016

David Guetta  ishte në mes të fushës për ceremoninë para ndeshjes së 51 të këtij turneu madhështor ndërmjet Francës dhe Portugalisë.

Guetta dhe Sara Larsson kanë peformuar këngën zyrtare të Kampionatit Evropian 2016 “This One’s For You”, e cila është shoqëruar me një performancë të jashtëzakonshme në stadiumin Stade de France, shkruan portali arbresh.info.

CnBmgZWUIAABOtB CnBmH-BWIAU6VKj CnBmHmhXgAIWRrv CnBmk8zWcAEm4gL CnBnbnDWYAAvsl3

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara