Japonia kalon në epërsi ndaj Gjermanisë

15:49 | 23 Nëntor 2022

Po zhvillohet pjesa e dytë mes Gjermanisë dhe Japonisë.

Ku pjesa e dytë ka sjellur shumë befasira, në pjesën e parë Kombëtarja e Gjermanisë shënoi nga penalltia, dhe shkuan në pushim me atë rezultat.

E si duket në pjesën e dytë Japonia e ka marrur vetën, ku si fillim barazoi rezultatin, e pas disa minutave kaloi në epërsi.

Momentalisht Gjermania është duke pësuar disfatë, dhe rezultati aktual është 1:2. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme