Inter po i kompleton tri super transferime

08:51 | 29 Janar 2019

Inter ka filluar t’i bëjë disa transferime në këtë afat të janarit.

Inter do t’i bëjë disa transferime në këtë afat, por pa shpenzuar shuma të mëdha parash.

Skuadra italiane është duke tentuar që në këtë afat ta transferojë anëtarin e Parmas, Bruno Alves.

Monaco është shumë afër që ta transferojë Mirandan, andaj Inter e do lojtarin e rivalit nga Serie A

Nerazurët gjithashtu po lidhen edhe me transferimin e Domagoj Vida dhe anëtarin e Sassuolos, Gian Marco Ferrari.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara