Hidhet shorti për ndeshjet çerekfinale në Evropa Ligë

13:11 | 16 Mars 2018

Sapo është hedhur shorti për ndeshjet çerekfinale të UEFA Evropa Ligës.

Pas shortit në UEFA Ligë të Kampionëve, tani është hedhur edhe shorti për ndeshjet çerekfinale të UEFA Evropa Ligës, shkruan portali arbresh.info.

Arsenali, CSKA Moskva, Leipzigu, Salzburgu, Atletico Madridi, Lazio, Marseille dhe Sportigu kanë mësuar rivalët e tyre për ndeshjet e ardhshme në kompeticionin e dytë më të madh evropian, shkruan portali arbresh.info.

Gjigantët evropianë kanë mësuar kundërshtarët e ardhshëm pas shortit të hedhur pasditen e sotme (e premte).

Ndeshjet e para do të zhvillohen të enjten më 5 prill, ndërsa ato kthyese zhvillohen më 12 prill./arbresh.info/

Më poshtë mund t’i shikoni rezultatet e shortit:

Lajmet më të lexuara