Gjilani tregon vetën në pjesën e parë ndaj Besës

16:13 | 5 Prill 2021

Tashmë ka përfunduar pjesa e parë në takimin ndërmjet Gjilanit dhe Besës, duel ky në kuadër të xhiros së 27’të në Superligën e Kosovës në futboll.

Për Gjilanin shënuan, Çyrbja dhe Useini e për Besën Tahiri, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktuali takimit është 2:1.

Te shohim se si do të rrjedhin gjërat në pjesën e dytë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara