Futbollisti shqiptar e ëndërron Real Madridin

14:45 | 18 Shtator 2017

Mesfushori shqiptar, Enis Bardhi, i ka dëshmuar cilësitë e tij prej një talenti të madh të futbollit me paraqitjet e tij në La Liga me Leganes dhe Përfaqësuesen e Maqedonisë.

Bardhin e pret një e ardhme e ndritur pasi ka cilësi të luajë në ndonjë klub më të madh se Levante. Por, ëndrra e shqiptarit është që ta veshë vetëm fanellën e Real Madridit

“Ëndrra ime është të luaj një ditë me fanellën e Real Madridit”, është shprehur Bardhi për Zona Gol në Supersport.

Bardhi ëndërron të luajë për Realin

Lajmet më të lexuara