Formacionet zyrtare: Turqi – Itali

20:10 | 11 Qershor 2021

Kombëtarja e Turqisë dhe Italisë do të fillojnë sot edicionin Evropian në Romë të Italisë në ora 21:00.

Të dy Kombëtaret bëjnë pjesë në grupin A  së bashku më Uellsin dhe Zvicrën.

 

Formacioni i Turqisë:

Cakir, Celik, Demiral, Soyuncu, Meras, Yokuslu, Karaman, Tufan, Yazici, Calhanoglu, Yilmaz.

 

Formacioni i Italisë:

Donnarumma, Florenzi, Bonucci, Chiellini, Spinazzola, Barella, Jorginho, Locatelli, Berardi, Immobile, Insigne./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara