Formacionet zyrtare: Shqipëri – Hungari

16:49 | 5 Shtator 2021

Sonte do të zhvillohet ndeshja mes Shqipërisë dhe Hungarisë në kuadër të kualifikimeve të për Kupën e Botës, “Qatar 2022”.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 18:00.

Kujtojmë që “Kuq e Zinjtë”, kanë humbur në ndeshjen e parë të kualifikimeve kundër Polonisë. /arbresh.info/

Shqipëria:

Hungaria:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara