Formacionet zyrtare: Roma – Udinese

20:04 | 23 Shtator 2021

AS Roma do të pres Udinese në ndeshjen e sotshme.

Kjo ndeshje është në kuadër të xhiros së pestë në Serie A.

Trajneri i romes, Jose Mourinho ka vendosur që të luaj me lojtarët më të mirë të skuadrës së tij në këtë ndeshje.

Roma aktualisht gjendet në vendin e pestë të tabelës ku ka shënuar tre fitore dhe një humbje.

Ndërsa  Udinese  gjendet në vendin e nëntë dhe deri më tani ka shënuar dy fitore  një barazim dhe një humbje.

Të dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet e tyre për ndeshjen e cila do të zhvillohet në ora 20:45. /arbresh.info/

Formacionet zyrtare: 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara