Formacionet zyrtare: Portugalia – Uellsi

19:55 | 6 Korrik 2016

Portugalia dhe Uellsi kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen gjysmëfinale që zhvillohet në kuadër të Kampionatit Evropian 2016.

Ndeshja luhet në stadiumin Stade de Lyon duke filluar nga ora 21:00, shkruan portali arbresh.info.

Portugalia: Patrício – Cédric, José Fonte, Bruno Alves, Guerreiro – Danilo – João Mário, Adrien, Renato Sanches – Nani, Ronaldo

Uellsi: Hennessey; Gunter, Chester, Collins, Williams, Taylor; King, Ledley, Allen; Bale, Robson-Kanu

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara