Formacionet zyrtare: Kroaci – Danimarkë

21:02 | 22 Shtator 2022

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Kroacisë dhe Danimarkës, e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Kroacia gjendet në vendin e dytë në grupin A1 me shtatë pikë të grumbulluara.

Në anën tjetër, grupit i prin pikërisht Danimarka me nëntë pikë gjithsej.

Formacionet zyrtare:

Shpërndaje në rrjete sociale