Formacionet zyrtare: Belgjikë – Kroaci

19:48 | 6 Qershor 2021

Sonte (e diele) do zhvillohet miqësorja mjaftë interesante mes Belgjikës dhe Kroacisë.

Dy skuadrat që kanë skuadrën plotë yje kërkojnë vetëm fitore, shkruan lajmi.net.

Formacionet tashmë janë bërë publike”

Belgjikë: Courtois; Alderweireld, Denayer, Vertonghen; Castagne, Tielemans, Dendoncker, Chadli; Mertens, Lukaku, Carrasco

 

Kroaci: Livakovic; Barisic, Caleta-Car, Vida, Vrsaljko; Brozovic, Modric, Kovacic; Perisic, Rebic, Petkovic.

Ndeshja nis në ora 20:45.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara