Formacionet zyrtare, Atletico Madrid – Porto

20:18 | 15 Shtator 2021

Atletico e nis edicionin e ri të LK përballë Portos.

Atletico Madrid e pret Porton sonte nga ora 21:00, shkruan lajmi.net.

Ekipi spanjoll me shumë përforcime gjatë verës dëshiron të arrijë suksese në Ligën e Kampionëve.

Në anën tjetër Porto një ekip që luan futboll të bukur do të synojë të shkaktojë befasi dhe të marr tre pikë në shtëpi.

Formacioni i Atletico Madridit: Oblak, Gimenez, Kondogbia, Koke, Felix, Suarez, Llorente, Lemar, Felipe, Carrasco, Hermosi

Formacioni i Portos: Costa, Pepe, Diaz, Uribe, Taremi, Zaidu, Grujic, Corona, Mbemba, Otavio, Martinez./lajmi.net

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara