Floyd Mayweather – Logan Paul, ja çfarë ndodhi në meçin e boksit që u zhvillua në mesnatë

08:42 | 7 Qershor 2021

Logan Paul mbijetoi tetë raunde kundër Floyd Mayweather, një nga boksierët më të mirë të të gjitha kohërave.

Meçi kishte pak nga gjithçka dhe i përmbushi pritjet e saj të menaxhuara si një spektakël për publikun e gjerë, pasi kjo nuk ishte një garë serioze midis Mayweather dhe komedianit, Paul.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara