Fillon ndeshja e parë në “Euro 2020”, Turqi – Itali

21:02 | 11 Qershor 2021

Sapo ka filluar hapja e ceremonis së “Euro 2020”.

Ndeshja e parë luhet mbes dy Kombëtarëve, Turqisë dhe Italisë.

Kjo ndeshje është ndeshja e parë  në këtë kompeticion.

Në fund shihen pamjet e ceremonisë së hapjes së “Euro 2020”. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara