FC Malmo sapo ka mbërritur në Kosovë

18:19 | 9 Korrik 2018

FC Malmo sapo ka mbërritur në Kosovë. 

Faqja zyrtare e klubit suedez ka publikuar një foto ku shihen stafi dhe futbollistët në aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari”, shkruan IndeksOnline.

Klubi nga Suedia do të luajë nesër ndeshjen e rëndësishme për kualifikimet në Champions League ndaj Dritës.

Kampioni i Kosovës takohet nesër nga ora 20 e 45 në stadiumin “Adem Jashari” Mitrovicë.

  

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara