E pabesueshme, ja çfarë bën ky tifoz para ndeshjes Uellsi – Portugali (Video)

22:01 | 6 Korrik 2016

Para fillimit të ndeshjes gjysmëfinale ndërmjet Portugalisë dhe Uellsit, një tifoz mori një vëmendje të madhe.

Bëhet fjalë për një fans të Cristiano Ronaldos që përveç se ia arriti qëllimit duke bërë foto ‘selfie’ me yllin e Real Madridit, ai u fotografua edhe me të gjithë skuadrën e Portugalisë, shkruan portali arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara