Dzeko pas shërimit nga Covid-19: Jam i lumtur se gjithçka mbaroi

19:04 | 23 Nëntor 2020

Sulmuesi i Romës, Edin Dzko ka thënë se ndihet i lumtur se gjithçka ka mbaruar.

Dzeko rezultoi pozitiv me COVID-19 para dy jave dhe sot doli negativ, shkruan lajmi.net.

Lojtari për Tuttomercatoweb tha se ndihet i lumtur se gjithçka mbaroi.

“Ndihem mirë dhe jam i lumtur se gjithçka mbaroi”, tha ai.

Këtë edicion, Dzeko ka shënuar tri gola dhe një asistim në shtatë ndeshje në të gjitha garat.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara