Deschamps: Mposhtëm skuadrën më të mirë në botë

00:16 | 8 Korrik 2016

Didier Deschamps do patjetër fitore në finalen e Euro 2016.

Ai e ka paralajmëruar Portugalinë, që trofeu do t’i takojë Francës.

“Kam qenë pjesë e disa finaleve në karrierë, por ajo ndaj Portugalisë do të jetë më emocionuesja dhe dua patjetër ta fitoj”, deklaroi Deschamps.

“Patëm përballë ekipin më të mirë në botë dhe e mposhtëm. Djemtë luajtën për mrekulli”, shtoi Deschamps.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara