Brighton – Arsenal, formacionet zyrtare

17:45 | 2 Tetor 2021

Skuadra e Arsenalit kërkon fitoren e katërt radhazi në Premier Ligë sot në udhëtim tek Brighton, të cilët e kanë nisur sezonin mjaft mirë, me fillim nga ora 18:30.

Graham Potter dhe Mikel Arteta kanë publikuar të besuarit e tyre.

Brighton: Sanchez; Dunk; Duffy, Burn; Cucurella, Gross, Lallana, Moder, Veltman; Trossard, Maupay.

Arsenal: Ramsdale; Tomiyasu, White, Gabirel, Tierney; Partey, Lokonga; Rowe, Odegaard, Saka; Aubameyang.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara