Basketboll: Ylli mposht Pejën

22:58 | 8 Maj 2021

Është zhvilluar mbrëmë ndeshja në mes të skuadrës së Yllit dhe asaj të Pejës.

Ndeshjen e triumfoi bindshëm skuadra e Yllit, duke e mposhtur Pejën.

Kjo ishte ndeshja e parë e serisë finale të Superligës./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara