Atalanta – Inter, formacionet zyrtare

20:05 | 16 Janar 2022

Atalanta do të ketë përballë Interin, në një përballje të vështirë kundër tyre.

Të dy skuadrat tashmë kanë bërë përzgjedhjet e tyre për këtë ndeshje.

Formacionet zyrtare:

Atalanta (3-4-2-1): Juan Musso, Berat Gjimshiti, Jose Luis Palomino, Merih Demiral, Giuseppe Pezzella, Teun Koopmeiners, Marten de Roon, Remo Freuler, Matteo Pessina, Mario Pasalic dhe Luis Muriel.

Inter (3-5-2): Samir Handanovic, Danilo D’Ambrosio, Milan Skriniar, Alessandro Bastoni, Ivan Perisic, Hakan Calhanoglu, Marcelo Brozovic, Nico Barella, Matteo Darmian, Edin Dzeko, Alexis Sanchez.

Ndeshja do të zhvillohet në “Geëiss Stadium” me fillim nga ora 20:45./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara