Google ADS

Al Hilal dhe Inter Miami në konkurrencë për Messin

14:43 | 6 Qershor 2023

Sipas burimeve të gazetarit Fabrizio Romano, nuk ka ndonjë ofertë të ndryshuar nga Al Hilal për Lionel Messi.

Në prill argjentinasit nga arabët i është propozuar pako prej 1miliard eurove për dy sezone, ndërsa Inter Miami gjithashtu javën që shkoi i ka ofruar ofertë joshëse kampionit të botës.

Messi ende nuk ka vendosur për të ardhmen e tij, ndërsa Barcelona mbetet opsioni kryesor për të ardhmen e tij.