Veliaj uron 109-vjetorin e themelimit të Policisë: Faleminderit për shërbimin e sakrificën e paçmueshme

11:38 | 13 Janar 2022

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka uruar 109-vjetorin e themelimit të Policisë së Shtetit.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj u shpreh mirënjohjen të gjithë njerëzvee nën uniformë për shërbimin e sakrificën e paçmueshme.

“Gëzuar Festën e 109-Vjetorit të Policisë të gjithë kolegëve taneë në uniformë!
Faleminderit për shërbimin e sakrificën e paçmueshme në shërbimin ndaj Tiranës dhe Shqipërise sonë! Kryeqyteti është shumë krenar për secilin prej jush! Mirënjohje”, shkruan Veliaj.

 

Lajmet më të lexuara