U hodh nga kati i dytë, ndërron jetë në spital i moshuari nga Korça

21:58 | 4 Qershor 2019

Mbrëmjen e sotme një i moshuar në qytetin e Korçës është hedhur nga kati i dytë i një banese.

Ai është dërguar drejt spitalit rajonal, ndërsa për shkak të plagëve të marra në kokë dhe trup nuk ka mundur ti mbijetojë.

Shtetasi tek 90-tat i identifikuar si Spiro Ravoniku, një ish- i burgosur politik jetonte i vetëm në banesë.

Shkak mund të jetë bërë depresioni.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara