Tiranë, zjarr në një banesë

20:38 | 17 Dhjetor 2020

Sot rreth orës 18:59, në Unazë të Re, në rrugën “Kristaq Mane”, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit R.P.

Mësohet se nga zjarri ka vetëm dëme materiale dhe nuk ka probleme për banorët.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./TCH

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara