Presidenti Meta uron 106 vjetorin e themelimit të Ushtrisë shqiptare

09:38 | 4 Dhjetor 2018

Presidenti Ilir Meta ka përcjellë këtë të martë urimet e tij me rastin e 106 vjetorit të themelimit të Ushtrisë Shqiptare.

Përmes një mesazhi në rrjetin social, Kreu i Shtetit ka uruar me konsideratat më ta larta Ushtrinë shqiptare duke vënë në dukje kontributin dhe sakrificat e punonjësve shqiptarë për ruajtjen e vendit.

Me rastin e 106-vjetorit të themelimit të Ushtrisë Shqiptare, dëshiroj të përcjell konsideratat më të larta dhe urimet…

Publiée par Ilir Meta sur Lundi 3 décembre 2018

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara