Google ADS

Plas arma në Lungomare të Vlorës

13:14 | 31 Dhjetor 2021

Një telefonatë ka mbërritur në policinë e Vlorë që ka sinjalizuar për të shtëna me armë zjarri në Lungomare.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë forcat e policisë së Vlorës, të cilët kanë rrethuar zonën dhe po bëjnë verifikime.

Të shtënat me armë mësohet sek anë ndodhur në një parkimi në Lungomare dhe bëhet fjalë për një konflikt të çastit.

Është shoqëruar pronari i një lavazhi për të dhënë dëshminë e tij në lidhje me konfliktin.

Autori ka qëlluar me armë në ajër dhe është larguar me një makinë tip ‘Benz 250’./lapsi.al/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme