Google ADS

Kinezi tregon si u grabit në Shqipëri (Video)

19:03 | 5 Mars 2015

Një shtetas kinez i grabitur disa kohë më parë në Bulqizë, ka treguar para kamerave se si është grabitur nga hajdutët.

Por në fakt, lajmi nuk është grabitja por mënyra se si e spjegon grabitjen kinezi.

Ndiqni videon dhe na thoni po morrët vesh diçka.

Shpërndaje në rrjete sociale