Ish-deputetja e PS bëhet nënë për herë të parë në minutat e fundit të 2019

20:52 | 1 Janar 2020

Në minutat e fundit të 2019 ish-deputetja e PS Esmeralda Shkjau ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Lajmin e bukur që e gëzoi në prag në Vitit të Ri e ka bërë të ditur vetë ish-deputetja përmes një postimi në rjetin social ‘facebook’, ku publikoi dhe një fotografi të vajzës.

Vogëlushja të cilën e ka quajtur Ammar është fëmija i parë i Shkjaut. ‘2019-ta ime! Ammar’, shkruajti ish-deputetja krahas fotos së saj me vogëlushen.

Shpërndaje në rrjete sociale