Google ADS

Horoskopi i ditës së mërkurë, 14 qershor 2023

08:15 | 14 Qershor 2023

DASHI

Këto ditë jeni veçanërisht energjik dhe me humor të mirë. Ky qëndrim pozitiv dhe i vendosur është gjithashtu ngjitës ndaj nuk përjashtohet që edhe ata që ju rrethojnë të jenë të “shkatërruar” nga e gjithë kjo. Por kujdes: ka ende probleme për të zgjidhur dhe situata për të rregulluar sa më shpejt të jetë e mundur.

Lexo Edhe:

Mënyrë natyrale për të rritur epshin tuaj në 30 sekonda

Trajkoviq analizon situatën në Serbi: Vuçiqi u kap mat – Gazeta Express
DEMI

Nuk është e shëndetshme të vazhdosh pasojat dhe tensionet, veçanërisht në çiftet ku ka një “fryrje” prej disa kohësh, ose në çdo rast ndjen se gjërat nuk po shkojnë si më parë… Për sa i përket punës, po vijnë një lajm i madh që do t’ju bëjë me humor të mirë. Do ta shijoni dhe do të jeni gati të shfrytëzoni çdo mundësi!

BINJAKËT

Nëse keni probleme me partnerin, do të jetë thelbësore të qëndroni të qetë, përndryshe rrezikoni të hidhni më shumë benzinë në zjarr. Më shumë se sa polemika, mendoni se sa e mençur mund të jetë të përfitoni nga mundësitë e këtij muaji dhe të hidhni hapa drejt qëllimeve të rëndësishme.

GAFORRJA

Në orët në vijim mund të ketë probleme të vogla dashurie, të cilat megjithatë mund të zgjidhen brenda pak ditësh. Kjo varet nga qëndrimi që do të merret për ta bërë këtë si dhe nga stabiliteti i çiftit. Prisni!

LUANI

Po ktheheni nga një periudhë disi e stuhishme, e përbërë nga tensione dhe diskutime. Mos u shqetësoni: yjet do t’ju ndihmojnë të zgjidhni këto situata të mprehta dhe t’i riktheheni të jetuarit në paqe. Për sa i përket punës, merrni pak kohë për të studiuar mirë planin tuaj të sulmit të radhës, ekziston një dëshirë për shëlbim.

VIRGJËRESHA

Sot, 14 qershor – do të përjetoni emocione të përziera. Nga njëra anë, nuk është dita juaj më e mirë; nga ana tjetër, mund të jetë më keq! Për sa i përket punës, duhet të bëni një përpjekje shtesë për të vazhduar. Për të arritur qëllimet tuaja.

PESHORJA

Zakonisht keni tendencën të mendoni se gjithçka mbetet e qëndrueshme, por nëse doni të ndryshoni jetën tuaj, duhet të ndryshoni diçka. Mos rri në vend dhe aq më pak në pritje. Por Vepro! Për sa i përket punës, po hyni në një periudhë rritjeje. Jini të hapur dhe diplomatik, në zgjidhjen e çdo konflikti.

AKREPI

Ju pret një ditë e shkëlqyer për të nisur një lidhje të re: mund të gjeni partnerin tuaj ideal. Kur vjen çështja te puna, kini besim te vetja dhe dijeni se mund të përballeni kokë më kokë çdo sfidë.

SHIGJETARI

Nuk është e thënë që duhet të ndryshoni tërësisht jetën tuaj të punës, por ka shumë mundësi që në këto ditë, mes qershori të duhet të bisedoni me persona të caktuar që përfaqësojnë të ardhmen tuaj të punës.

BRICJAPI

Dita e ardhshme do të jetë një ditë konfirmimesh. Sa i përket dashurisë, muajin e fundit ka pasur disa keqkuptime që duket se janë harruar. Vazhdoni dhe ecni me kokën lart.

UJORI

Tek ju po rritet dëshira për hakmarrje e cila shoqërohet me tension të fortë sepse do të dëshironit të arrini shpejt rezultatet që aspironi.

PESHQIT

Ky nuk është një vit ku mund të kërkoni rritje apo rishikim të kontratës tuaj, ndoshta do të vijë një rikonfirmim. Kjo nuk lidhet me ndonjë mungesë tuajën, por me një situatë të përgjithshme që nuk është e thjeshtë.

Shpërndaje në rrjete sociale